Új hozzászólás Aktív témák

  • TXT

    őstag

    válasz #57919488 #54029 üzenetére

    "Nem marad ki a jatekoknal egy inditasi lepes?"
    Milyen lepesre gondolsz? Azert kerdezem, mert nem emlekszem, hogy barmikor is plusz lepes kellett volna, amikor feltettem Steam-re vmit. Segitenel kerlek?

    (#54030) .tnm
    "a lényeg az, hogy ne áruld el, hogy melyik játék..."
    Erre igazan nem tudok es nem is akarok mit irni, onmagadert beszel, igaz, segiteni nem segitettel vele. Biztosan elkerulte a figyelmed, amikor azt irtam, hogy "...nem hajlando egyiket sem elinditani..." igy pont mindegy, hogy melyiket emlitenem a 7-8 kozul, mindet probaltam, hidd el, de sebaj.
    Amugy ha teged ennyire zavarnak a hangulatjelek, akkor hagyd figyelmen kivul.
    Es talan nem biralgatni kellene a masikat, foleg nem akkor, amikor segitseget ker, de lehet csak en gondolom ezt mashogy. Kivanok hasonlo reakciot neked, amikor kerdesed adodik. :R

    (#54031) JoolsNOS
    Steam ujra lett teve tobbszor, driverek tudtommal a legfrissebbek (Catalyst 13.9), mi lehet meg szted?
    Ket meghajton is volt eddig a Stean, egyfelol a "C"-n, ahol a rendszer is van es az emlitett "F" meghajton, ahol minden mas jatek install, kozottuk pl Origin es a vele jaro jatekok, amik megfeleloen mukodnek.
    Ezert is nem ertem, hogyan lehetne pl driver hiba, ha mas jatekok pl tokeletesen mukodnek?

    (#54032) NetTom
    "Nekem nagyon úgy tűnik valami hiányzik vagy nem elég friss. Vagy videó kártya driver probléma is lehet."
    Mi az szted, ami hianyozhat? VGA driver a legutolso ajanlott (Catalyst 13.9) mert az ujabb BETA-val sok a gond meg.
    "Steam overlay probléma is lehet..."
    Ez mit jelent? Bocs, nem ertem, sosem volt gondom a Steam-mel eddig.
    "Víruskereső vagy tűzfaltiltás? (Vár a program valamire de tiltva van.) Stb."
    Virusirto nincs fent, mert kapasbol egy csomo olyan programot annak erzekelt ezelott, amik nem azok.
    Tuzfaltiltas nem tudom pontosan mit jelentene es hol keressem ha tilt barmit. Az biztos, hogy a Steam-et, az Origin-t es a kapcsolodo jatekokat is atengedi, ezt leellenoriztem. (pl BF3 multi is) Vagy masra erted?
    Win8 napra kesz, minden telepitve van hozza, ami javitas, kiegeszites a Windows update szerint.

    Lovesem sincs, hogy mindez mitol van, mielott ujra lett teve a rendszer, elotte tokeletesen mukodott a Steam is. Ami a legfurcsabb, hogy mas jatekok siman mukodnek megfeleloen amelyek nem Steam klienst hasznalnak. Akkor is letezik, hogy driver hiba lenne?
    Amennyiben valoban valamire var, hogy engedelyezve legyen, akkor azt hol kell keresni sracok?

    Koszonom mindenkinek a segito szandekot! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák