Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz TazLeacher #18190 üzenetére

    Én batman AA-t toltam végig nemrég újra, összes acsi meglett ahogy néztem de offline modba játszottam, igazság szerint a nevem valamiért a bátyjám nickje lett, és ezért nem szeretném azt használni. Ez még kb 2 éve volt vagy előbb, úgy rémlett tesómnak van már live accja (nem volt) és volt egy olyan rész a főaoldalon hogy gamertag, és beírtam az általa használtat megakartam keresni őt, majd végül az lett az én nickem, de hogy miféle módon kapcsolta hozzá azt a mail címemhez fogalmam sincs. Regisztrálni nem is akartam akkor, szóval tényleg nemtudom hogy jött ez össze és őszintén azóta nem csípem. Gondoltam fizetek és megváltoztatom másra, megnyugszik a lelkem :) amire van lehetőség játékon belül majd utána kell fizetni, de beírtam párat amire gondoltam, de többsége foglalt volt. Később meglett dirt2 és oda ezt használtam fel, használt mail címmel meg nem engedett új accot csinálni, így mondtam használom ezt mind1, haverok sincsenek liveon, de nem is erőltettem a felvételt. Offlineba meg akárhányszor változtathatsz nevet, igaz azt senki nem látja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák