Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Sonja #15406 üzenetére

    Ha senkit nem ért kár tutira,akkor benne vagyok...végig kellett volna olvasni a dumát,de az tuti,hogy a tegnapiaknak megmaradt.
    Ja,igazából nem értem,milyen DLC-dologról van szó ezzel,az tuti,hogy az enyémhez nincs,ami fel van rakva...ha kell,azt már tuti meg se veszem,ígyis kicseszés,mert a játék darabonként nem volt annyi,mint a dlc-k :( Ha meg mindenkinek maradt DLC-s énnekem meg nem,akkor törölhetem a s...gem a plusz 3 példánnyal,ha pénzt kellene megint költenem erre a sz...ra...
    Egyébként mekkora poén,szerintem minden játéknál kedvezményesek a DLC-k,a Renegade Ops-nál egy fitying minusz nincs :C

    Márpedig ottvan,hogy :Naughty or Nice - Receive a present from Santa Claus (Coldstrike DLC required)
    tehát sz..janak lovat.Semmit nem ért megint az egész,bagóért még belefért a játék pakkban,de ennyi.Akkor a szopás,ha a többieknek DLC-s maradt,mert akkor 2x-esen lehettem kedves+mindenki,aki 4es pakkot vett.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák