Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz #65537792 #101275 üzenetére

    az hogy neked intel/nvidiád* van se garancia arra hogy sose lesz problémád, éppúgy mint az "Érdekes, nekem tökéletes." elv is hülyeség, a számítástechnika nem így működik... orvosolnak egy bágot, erre lesz helyette 3 másik, csak várd meg míg előjön abban a bizonyos környezetben... akkor tudnám elképzelni, hogy neked nincs szükséged vírusirtóra ha linuxot használnál :DDD ez a szokásos hülye duma, hogy "win10-re még mindig vírusirtót telepítenek" akkor gondolom nem is levelezel, se netezel, max 3-4 oldalt nyitsz meg, de azt is egészen addig míg az adott site be nem nyal egy zsarolóvírust :U az hogy a géped mit húz le www-ről azért te vagy felelős, azért hogy biztonságos tartalmat kapjál meg az adott oldal adminja, üzemeltetője, akiket nem ismersz, nem tudod mit csinálnak a nap 24 órájában ^^) (tehát ez sem törvényszerű mint ahogy "érdekes, nekem tökéletes" elv sem) amúgy úgy tűnik, hogy túlértékeled magad másokkal szemben a tudásod alapján, ez egyáltalán nem bölcs dolog, és etikátlan is!

    // nvidiánál utóbbi időben havi 2-3 driver megjelenése nem tudom mennyire mondható korrekt dolognak, felraksz egy új drivert (ddu-után) és adott játékban máris csökken az átlag fps 5-6al (csak példa) - plusz fagyogat egy/másik játék mindemellett, mert létezik ilyen, nagy fasság az hogy megjelenik egy új játék és máris egy full új meghajtóprogramot kreálnak neki - szóval nvidiánál is eléggé elgurult a gyógyszer, és nem ma kezdték! régen hol voltak ilyenek?! úgy nyúlnak bele abba is ahogy nem szégyellik, csak hogy vedd a következő generációt, mobilpiac detto

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák