Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz iSonic #16980 üzenetére

    Persze, aki ingyen építkezik a másik bázisára az könnyen beszél ;] :P

    szerk: feltöltöttem amit játszottunk: [link]

    Sajna a ZvT jelenleg nem túl erős oldalam (mondhatni a leggyengébb)

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

  • LinogeOW

    aktív tag

    válasz iSonic #16980 üzenetére

    Na, akkor kezdjük az elején: Kb egyszer, max 2× kaptam ki bunker rushtól, nem azért sírok.. hanem mert azt hiszed, hogy baromi skilles vagy. Másodszor: Ha Masterben vernél mindenkit, akkor rég átrakott volna, ergo hiába említed meg, mivel felesleges dolog, ami nem ide tartozik.
    Más: Stim elnyomás, a hatalmas micró, ne ezen meghaltam :DD Mekkora Skill kell, ahhoz hoz egy gomb lenyomásával 20% pluszt kapjon a sereged.. úgy sajnállak tényleg.. :( A többi amit írtál, mind arra vonatkozik, hogy micrózz a seregeddel.. már bocs de ez silver felett már elég alap. Egyedül az EMPben lehet valami igazság, sosem próbáltam, mivel nem süllyedek Terran szintre :) Lehet, hogy nem húztad le a Zerget, de olyan hülyeséget állítasz, hogy a Terranhoz több APM/Skill kell, mint a Zerghez.. ezt még egy Terran is megmondja, hogy sokkal kevesebb kell neki. Másfelől Progamerek is állították már, hogy a Zerg mennyire gyenge [pl WhiteRa!] Lehet, hogy néztél Zerg BO-kat. És? Rohadtul más dolog nézni és megcsinálni. De, mint mondtam fentebb egy Terran a büdös életben nem fogja felfogni, hogy a Zergnek sokkal több feladata van a rendes Unit micrón, kívül amit nem mellesleg a Terran is csinál. De tényleg, gondolj már bele... ha a T simán micrózik /és ennyi!/, amit a Zerg ugyanúgy csinál, azon kívül lárva, creep, harass, mapcontrol akkor ebből már logikusan következik, hogy több mindenre figyel, ergo több az APM je is. Az, hogy a terran 1×2× droppol, az semmi.. milyen APM kell hozzá? Sima unit micró. Azokba a fincsi részletekbe pedig még bele se mentünk, hogy Ingyen Scan, Mule, Supply Dropp, mindössze szaros 150 mineralért.

Új hozzászólás Aktív témák