Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz BoneDragon #168 üzenetére

    Én elvoltam a Force Unleasheddel is, de már azoknak is 10 éve....Továbbá szeretem a SW:TOR játékot, bár ahhoz nem sok időm van.

    A Jedi: Fallen Order nem váltja meg a világot, sztm egy erős közepes lesz.
    70/100 körüli értékeléseket várok.( ne így legyen) :)

    -A történet és a hozzá társuló helyszínek, karakterek lesznek Eredetiek, máshol nem látottak.(egy része) Mely része a Kánonnak.
    Maga a korszak választás lesz még érdekes, a Birodalom/ Darth Vader felemelkedése. Képregény szinten ezzel már foglalkoztak, a játék merít is belőle

    Minden más....láttuk már kategória, azt hiszem.

    Technikailag nem nextgen.Grafika és Animáció, vagy az Open World világ, máshol biztos van ütősebb ennél. AI érdekes lehet, legnehezebb fokozaton.

    Ez egy lineárisabb dolog lesz, de a pályatervezés remeknek tűnik! Metroidvania rendszer... a felfedezésen lesz a hangsúly, valamint a pltaformer elemeken,logikai dolgokkal karöltve.
    Elméletben be lehet járni az egész helyszínt, gyakorlatilag nem tudjuk...mert hiányoznak majd képességek-eszközök, vagy talán csak a story nem engedi még el a kezünket. Ide oda kell majd utazni ezért, is.

    A harcrendszer pazarnak ígérkezik, God of War/FromSoftware ből merítenek. Nem árt majd figyelni a helyezkedésre, időzítésre, blokkolásra....már ha olyan szintű ellenfelet kapunk. A mentési rendszer egy az egyben DarkSoulsos.

    Lesz benne némi szerepjáték elem. Hajón karakterekkel interakcióba lehet lépni, lesz a hősünknek képességfa ( vagy valami hasonló ) . De nem igen ezen lesz a hangsúly. Sztm különösebben nem nyúlhatunk bele a fénykard,karakteröltözet,Jedi erő dolgokba. Kapjuk majd innen onnan, ezért azért....aztán felpakoljuk meg kiválasztjuk a nekünk tetszőt. Nem túl részletes ..... de nekem így tűnik. Aztán lehet rosszul gondolom !

    Mindenesetre ami leginkább érdekel. Történetközpontú,Single,Akció/Kaland SW game. Jedivel.
    (Örülnék neki, ha egy 2018-as God of War játékidő lenne benne. 15-30-50 óra....függően attól,hogy mennyire merülünk bele, vesézzük ki a tartalmakat.)


    Xboxon lehet tölteni némi tartalmat.
    Gondolom majd lesz előtöltés is a teljes játékra vonatkozóan.

    Más:

    Disneyland-ben megnyílt a GalaxysEdge park....14 hektáron terül el

    Most itt tartózkodik a Fallen Order csapata is ( Respawn ), meg az EA ből is némi nemű arc.

    itt követem a dolgokat. Javában csak hype.
    Cinemati Capture
    GalaxysEdge

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák