Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Robokutya #7685 üzenetére

    Nyilván lila... Vannak akik a fejlődő altjainak vesz mk i-x cuccokat marha drágán, hogy könnyebben menjen neki a fejlődés és/vagy adv-elite fokozaton nyomja, ahova kell a jobb Gear.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • Plata

    félisten

    válasz Robokutya #7685 üzenetére

    Meglepődnél milyen jó áron mennek a lila cuccok,lila kis szintű warp core 5-15 milla közt elkel.Érdemes doffokkal gyártatni mindent kis szinten mert nagyon jó áron lehet elpasszolni.Én azt szoktam csinálni 11-es karinak bevásárlok gyártáshoz szükséges doffokat kék vagy zöld minőségben jó trait-ekkel és utána sokszorosan visszahozza a befektetett pénzt.Sulibánra is veszek négy kék doffot megfelelő trait-el,sulibán doffok megint sokat hozhatnak.Ma is jött több 16-24 milla értékű doff.Romulán kiskari a legjobb,mert az dupla adag doffot kap recruit küldikből,singu és warp magot is tud gyártani doffal,40-es szintig nyomatom velük az összes doff gyártó küldit amit csak találok,eljárok gornra és kerratba ahol az első helyezett jutalma 1-2 lila item,az nekem kudarc ha nem vagyok első.Legtöbb karimat úgy húztam fel hogy sosem győztek le kerratban,és mindig én vittem el a lila cuccot.A piac mindig változik,de jelenleg a 10-es 30-as cuccokat lehet piszik jó áron elpasszolni,sajna 40 után a cuccok értéke töredékére csökken.És már csak warp és singu magot vagy konzolt érdemes csinálni.érdemes csinálni egy vagy több bankos karit,telepakolni a bankot kis szintű lilával,és ha jön egy új kieg vagy hasonló ami miatt sokan kezdenek kis karit olyankor eladni.Elvileg most majd jön a kardassziai frakció.

Új hozzászólás Aktív témák