Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revolit

    senior tag

    válasz Zyrius #9044 üzenetére

    Igazából csak irigykedtem egy kicsit, hogy ők megtehetik, mi meg itt szívtunk nemrég határidők miatt... :P

    De azért teljes mértékben akkor sem értek egyet, de értem mit mondasz :K
    Amiért nem 100%-ig értek egyet az az, hogy nem amiatt csúsznak, mert a lehetőségeket tárják fel, hanem mert ilyen olyan kritikus bug van a rendszerben. Mellesleg ők sem a nulláról kezdik, és használnak "általános" meg "ismert" eszközöket. És nem a technológiai határokat feszegetik. A cryengine motor határait oké, igen, de mi is nem egy külső frameworkot írtunk már át gyakorlatilag teljesen, amikor már azt mondtuk, hogy egyszerűbb lett volna magunk megírni. Aláírom, egy grafikus motor ennél bonyolultabb és összetettebb, de gondolom pont ezért vannak ott szagértők.
    Visszatérve a csúszásra, órákkal a megjelölt release dátum előtt közlik, hogy he-he, bocsi, mégse. Tudjuk tegnap még azt mondtuk a műsorban, hogy de, de hát az csak hitegetés volt, majd pár nap múlva! Na és így veszti el a fejlesztő/csapat/cég a hitelességét. A fanatikus CR hívőket leszámítva szerintem már senki se nagyon hisz el nekik semmit, ha dátum szerepel benne. Rosszabb esetben pedig abszolút csalódottak benne, és semmit se hisznek el már nekik. És erre jön majd mindjárt valakitől a válasz, hogy akkor miért fizettem meg igazán bízhatnék a mindenható CR-ben, de engem igazából tényleg eléggé hidegen hagy mikor jön ki egy alpha DFM, csak az ba**** a csőröm, hogy hülyítik az embereket össze-vissza... bár igazából ez se, mert én valahogy mostanra se vártam DFM-et, nem is számoltam vele hogy játszani fogok vele hétvégére... jobban bele gondolva nem tudom miért tépem itt a szám... :DDD izé, ujjam. vagy mi.

    Szal őő piece, jó hétvégét mindenkinek! :C

  • .tnm

    addikt

    válasz Zyrius #9044 üzenetére

    különösebben nem mozgat meg ez a párnap csúszás, de amit írtál abban -- szerintem -- az a legnagyobb logikai hiba (pontosabban, ami miatt nem használható a jelenlegi helyzet jellemzésére), hogy senki és semmi nem kényszerítette a CIG-t arra, hogy ne "ready when it's ready" filozófia jegyében dolgozzanak, ők kezdtek el határidőkkel dobálózni, ők szerveztek nagy eseményt PAX-ra is.

    ha én ígérek valamit, akkor azt betartom, vagy sűrű bocsánat kérések között vagyok kénytelen visszakozni, függetlenül attól, hogy muszáj volt-e egyáltalán ígérnem vagy sem. lehet rossz, vagy szelektív a memóriám, de nem rémlik, hogy bármelyik késést bejelentő, sugalló, elemző posztban akár egyszer is szerepelt volna a "sorry" kifejezés, vagy a felelősség elismerése. a kommunikációban mindig csak olyanok vannak, hogy "mi se ezt szerettük volna", "váratlan dolgok közbejöttek".

    de én vagyok annyira jóhiszemű, hogy ez a mostani csúszás, azaz a DX hiba esetleg egy CryEngine bug, de nem akarják a Crytek-et szidni, ezért kénytelenek tűrni a sarat

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák