Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    Topikgazda

    válasz edgR #55420 üzenetére

    nekem se lehet bármit, és nem akartalak megbántani.

    Sőt bevallom hogy totál komolyan érdekel, hogy mit vársz?
    És totál komolyan gondolom, hogy ennek a topicnak lassan tényleg nem lesz értelme :(.

    Egyre kevesebb a játékkal kapcsolatos hozzászólás... mert ez minden de nem a játékról szól.

    Én meg nem vagyok könyvelő, és semmivel sincs több publikus infónk a cighez mint neked. 2021es statisztikát mutattál és mindjárt 2024 van. ennyit jelent ez. csupán naptári dátumot semmi többet.

    Plusz szerintem én tényleg nem személyeskedtem sem veled se mással.

    Szóval elismervén azt, hogy sokat dolgoztál, hogy kigyűjts mindent, tényleg érdekel hogy mit vársz mit tegyünk?
    Azt kéred hogy érveljek, de én folyamatosan azt mondom, hogy én semmire se akarlak meggyőzni téged. Vagy neked ez a személyeskedés hogy nem állok bele abba, hogy neked van egy elképzelésed hogy mi lesz majd x év múlva és nem akarlak leérvelni abban hogy tévedsz? Nem fogok belemenni, mert nem célom, nem érdekem, hogy te máshogy gondolkodj. Ez nem személyeskedés, tény. Mindenki úgy gondolkodik, és azt csinál azzal játszik amivel akar. Én csupán azt mondom, hogy teljesen felesleges ez a téma a csatornára.

    Érveim:
    mindenki csak bosszankodik és kardoskodik a másikkal
    senkinek sem jó, nagyon kevés embert izgat ez.

    a tényleges játékról meg egy szó sem esik, volt egy nagyon jó citcon elég sok minden újdonsággal, ami persze lehet jó is, hogy bekerül, de lehet rossz is, mert szerintetek ezzel csak húzzák az időt...

Új hozzászólás Aktív témák