Új hozzászólás Aktív témák

  • bladex73

    aktív tag

    Én úgy látom, hogy lehet valakinek szerencséje egy-egy fuvarral, és ezzel lehet némi pénzt keresni, de ez a játék iszonyatosan csapat orientált szerintem. Én ezt jó dolognak tartom. Én abban a rendszerben hiszek,.hogy összeáll egy brigád.Kell egy vezető aki meghatároz egy célt amit közösen szeretnének elérni. Ebből mindenki vállal valamit. Persze belépni ebbe a rendszerbe nem kötelező, és biztos vannak akik inkább a magányos farkas, (én nem közösködöm senkivel típus). Én nem ilyen vagyok. De ha valaki beáll egy ilyen rendszerbe akkor szerintem az van amit a vezető dönt. Persze mindenki elmondhatja a véleményét stb, de a végső szó a megválasztott vezetőé. Sok mindent igényel egy ilyen feladat. Tudnia kell bánni az emberekkel, jól kell ismernie a játékot, hajókat stb. Nem mindenki alkalmas erre. Én biztosan nem mivel angolul sem tudok. Fontos, hogy minden csapat tag motivált legyen. Pár ötlet: A haszon bizonyos százalékát megkapja, tanulhat a többiektől sok mindent, vagy valamilyen rendfokozatok ki alakítása, de sok ilyen dolog összessége is lehet. Nektek mi a véleményetek erről?

Új hozzászólás Aktív témák