Új hozzászólás Aktív témák

  • PoeDameron

    aktív tag

    Drenadar, nagyon köszi a fordítást! :)

    És ne kapkodjátok a levegőt a zsidócsillag szótól, nem harap az. Én pont hogy nem szeretnék valami szélsőjobber színezetű klánhoz tartozni, speciel World of Tanks is tele van ilyen kis majmokkal, akik ott élik ki a Waffen SS-es álmaikat, na szóval az én klánomban ha magyar jelképeket használunk, akkor szükséges lesz kompenzálni némi zsidós cuccal, hogy mindenki elégedett legyen. :) Ha nyafizni fogtok, akkor az összes olyan bolygónak zsidó nevet adok, amit én fedezek fel a Carrackkal! :D

    ON

    Ki az isten vesz meg egy reliantot? Fel nem tudom fogni. Az a pláne benne, hogy van egy állítható szárnya, aminek viszont minimális (semmi) jelentősége van a manőverezését illetően. Állítható szárnynak véleményem szerint jelentősége kell hogy legyen, különben nem illeszkedik a Star Citizen realisztikus dimenziójába, egyszerűen meg kell tudni magyarázniuk, hogy mi értelme. Például lehet értelme, hogy egyik szárnyállásban gyorsak vagyunk, másik szárnyállásban jobban manőverezünk (légkörben, ami jelenleg nem készül), vagy több a fegyverünk, mint az X-wingnek.Csak azért állítani szárnyat, hogy máshogy nézzen ki, ez tréfás, mindenesetre kipróbálás nélkül megvették 11 000-ren idáig. Gratulálok. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák