Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz mrfire #23192 üzenetére

    Lehet-e majd egyáltalán fejleszteni az NPC-ket? Vagy csak a PC-kre igaz, hogy skill-alapú a dolog és nincsenek a karakter jellemzőit boost-oló képességek/képzettségek?

    Figyelj, ha teljes kapacitáson akarod működtetni a hajót, úgy is kell egy marék ember, akik általában csak lófrálnak a hajón. Egy Retaliator-on például 5 manned turret van, vagyis ha épp nem harcolsz, akkor 5 ember mereszti majd a valagát a kantinban...

    Connie-nál is van egy torony, amibe csak csata idején fog ülni ember, egyel több, vagy kevesebb mit számít... FPS-védelemre meg az se biztos, hogy elég lenne 1 ember. Hisz ha kiküldöd a Merlin-nel, lehet hulla, mire vissza kéne jönnie hajót védeni. Vagy lehet, hogy vissza se tud jönni a Merlin-dokktól, mert lyuk tátong a burkon és az ajtót se nyithatja ki...

    Én tuti fogok szerezni Merlin-t magamnak, mert nagyon vagány kis gép. Majd elboltolhatjuk, ha Connie-d van. Just 4 fun szerintem jók lesznek ezek a kis vadászok. Lehet majd szervezni versenyeket nekik olyan helyeken, ahol egy M50 sem férne át biztonságosan. Bár lehet jobban járok, ha egy döglött Connie-ról mentek meg egyet... :P

    Gyanítom, hogy az M50 spec sem végleges, ahogy a Merlin se. Menekülésnél meg kérdéses, hogy van-e rajta kvantuum-hajtómű, mert anélkül (de azzal is) elég hosszú "séta" vár az emberre, ha a csillagközi űrben kidurrantják alóla a Connie-t...

    Azt tudom, hogy nekem a Reclaimer-re a jelen konfigurációjával is jól jönne pár darab. A S1-es fegyók helyére mehetne 1-1 Bulldog repeater, a S3-asra meg valami bénítóágyú, amivel nem kell sokat lőni. Mocskos kis dög lehetne belőle... Csak hát ez nem úgy megy, mint a való életben, hogy fogod a hegesztőgépet és azt raksz fel a hajódra, amit csak akarsz...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák