Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Menthirist #18723 üzenetére

    Köszi a válaszokat. Ha végül a hotas mellett döntök, akkor valószínűleg én is úgy állítom be, ahogy írod, mert ezt érzem természetesnek (tehát a jobb-bal döntés a roll, és a csavarás lenne a yaw), bár majd a gyakorlat eldönti. Meg az, hogy ergonómiailag mennyire kivitelezhető mondjuk egy jobbra roll közbeni balra yaw mozdulat, és a hasonlók. Ez az, amiben semmi tapasztalatom még. Nekem eddig az egér sm volt különösebben fontos, mivel FPS-eket vagy RTS-t nem játszom, sok éve már szinte csak RPG-ket, ahol ritka az olyan harcrendszer, ami reflexeket, meg gyors egeret igényel. A SC az első olyan játékom, ahol érzem a mostani egerm hátrányait. De egyre inkább úgy érzem, hogy hotas kéne inkább... Tényleg, a newtoni fék alapértelmezetten hol van a joy-on? Az utánégetőhöz külön gombot használsz, vagy egyszerűen a gázkar végállásánál automatikusan bekapcsol?
    wolfram: Semmi gond, nem is sürgetésből írtam, csak hogy érzékeltessem a dilemmámat. Amúgy alibaba volt? Én is gondolkodtam onnan egy rendelésen minap, de valahogy nem bízok meg még a kínaiakban. Ezek szerint joggal.
    Ha lenne pedálos cuccom,alighanem az oldalazást tenném rá. Első blikkre.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák