Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    Enrange: remélem nem átverés az egész, most tettem bele egy csomó pénzt. ;]
    Az ELITE Dangeroust én is nézegettem de 60 euró csak a béta kulcsért nekem kicsit soknak tűnt és ott is elsősorban az ígérgetés folyik még. Azt meg ugye tudjuk, hogy szegény ember aki még igérni sem tud!

    De visszatérve az SC-hez, ma letöltöttem beléptem, szétnéztem, kipróbáltam!
    A letöltés és a belépés simán ment, nem voltak problémák mint jó néhány játékostársunknak itt a fórumon.
    A grafika ott van a szeren, ami működtethető az működik.
    A pilótám mozgása még esetlen és nehézkés kissé, de ha FPS részeket is be fognak rakni biztosan fogják még finomítani ezt is.
    A repülés tetszett, leszámítva, hogy az irányítással vannak problémáim: nevezetesen pörgök mint a búgócsiga :DDD Már annak is örülök ha egyenesbe tudom hozni, nem hogy ellenséget vadászni. :O Alaposan el kell mélyednem még az irányítás mikéntjében és gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Azt hiszem lesz még rá időm, kicsit odébb van, hogy rálépjünk a csillagösvényre. :N
    Összeségében tetszett amit kaptam, ha repülni is megtanulok király lesz ez. Várjuk a folytatást! :)

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák