Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz tibbike01 #22636 üzenetére

    Legközelebbi jysk 65Km és szoktunk is arra járni, meg az országban is több áruháza van több embert fed le
    Legközelebbi IKEA nekem 234Km

    Nálam a tapintás a lényeg, meg kell fognom vásárlás előtt, mert volt hogy fogdostam nagyon drága nagyon márkás paplant, de sose vettem volna meg, mert annyira kirázott tőle a hideg mikkor megfogtam, annyira nem volt szinaptikus a tapintása
    Mint matracot is lehet venni internetről de nagy lutri, azt is csak személyes fekvő próba után érdemes megvenni, nem fog szólni az eladó ha akár 15-20percet is próbafekszik valaki

    Ikea legolcsóbb paplanjáról(2000Ft) meg a következő lépcső (4000Ft) nem tudok véleményt mondani mert nem fogdostam még meg, lehet jó de lehet az is hogy tapintásra nem jönne be

    Huzatot én a helyi piacon, vagy roma árusoktól szoktam, venni 5000Ft egy 7-részes
    Nagyon puha strapabíró, de tudni kell melyik márkát szabad megvenni
    A BAOLY márka a delfines jelel a jó [kép]
    Most jelenleg is használok két szettet (ez 4papla 2 nagy, 2 kis párna, és lepedőt) és van tartalékba egy teljes 7db szett, meg még egy szett de abba már nincs lepedő így 6db-os

    Két három évig is bírják kopási jelek nélkül, a lepedő része ami leghamarabb megadja magát

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • erdey_a

    őstag

    válasz tibbike01 #22636 üzenetére

    az ikeás javaslatoknál mindig meg kellene jegyezni, hogy az ikeának továbbra is 3 üzlete van az országban, mind ugyanabban a városban... :U
    kis értékű cuccoknál az 1500 forintos szállítási költség bőven "nem éri meg"

    az ilyen ex cathedra kijelentések pedig, hogy ikeás bármi 100x jobb, nem mindig igazak. például paplanban, párnában sem.

    Vérboci

Új hozzászólás Aktív témák