Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz 8 #26053 üzenetére

    Hát készülhetsz ott is az áremelkedésre
    Mert ha üveges ásványvíz drágul az is drágulni fogy, értem a gép ára meg a palack ára
    Főleg ha sokan áttérnek

    Tesco már ilyen ott nincs ingyenes
    De tudod mi a bosszantó és ez lesz a palack visszaváltással is
    Itthon 19Ft, Romániában 10bani (8Ft) a zacskó, na így lesz a visszaváltással is, majd erre hivatkozva emelnek az árakon és nem a min összeget hanem hogy még pár forint nyereségük is legyen
    Mióta fizetős a Tesco-ba a zacsi és nincs papír zacsi nem is veszünk ott pékárut

    (#26054) Stylewars_kp

    Na igen akit nem érint
    Sör az engem se érint, dobozos kólákat meg max kirándulásokra veszek

    (#26056) tisn

    Majd részeges mosogatja :D :DDD

    ..................

    Amúgy
    Tessék egy kép amit lehet mutogatni a vásárló kártya ellenzőinek, meg hogy minek az
    Tesco Coca Cola vásárlásom 9hó 26-ról
    [kép]
    Apba volt kupon 9e-ből 1500Ft kedvezmény, meg volt pontból származó 2600Ft értékű kuponom
    Így a 18db 1.75l Coca Coláért fizettem 5000Ft-ot, 278Ft/palack árra jött ki

    Másik spórolós téma
    1700W-os Airfryer sütő
    Előmelegített gép, fagyasztott mirelit hasáb burgonya 20pec 200fokon fogyasztása
    0.336kWh
    Ha nem támogatott tarifával számolunk(70Ft/kWh) 24Ft egy ilyen ciklus

    Egy ilyen sütéshez olyan 3dl olajat használtam volna, Románból 4-500Ft-ért megtudjuk venni az olajat
    Így egy sütés olaj költsége olyan 150Ft lenne
    Gép esetén olyan 47perc üzemidő, először a mirelit csirke majd a burgonya, tehát 0.76kWh fogyasztás ami nekünk mert bele férünk a támogatottba 23Ft

    Ha 25000Ft-ért vettük a gépet, egy sütésen 125Ft spórolás, az azt jelenti hogy 200sütés után megtérül a gép ára, és nem néztük hogy a elkészített ételek egészségesebbek mert nincs bennük annyi olaj

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák