Új hozzászólás Aktív témák

  • Andris837

    senior tag

    Spoiler veszély a következő sorokban!

    Banshee S01

    Sokan ajánlottátok, így belevágtam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fog fogni. Két nap alatt ledaráltam az évadot, így kicsit összefolytak a dolgok, de összességében nagyon megfogott a sorozat. Tetszett, hogy van benne egy elég erős főszál, ugye volt sok sok mellékszál (motorosbanda, indián kaszinó, kettős életet élő vallásos kislány... és még sorolhatnám).
    Nagyon tetszettek benne a szereplők alakításai is, Proctor személye hatalmas.
    Hood, mint a forrófejű seriff, szintén hatalmas alakítás. Nem érdeklik a szabályok, közben mindent elintéz. Kezdik megkedvelni a helyettesei, a lakosság, az ügyész....

    Biztosan meg fogom még nézni 1-2 unalmas napomon az évadot, és mindenképp folytatni fogom, amint jön a második évad.

    Értékelés: 9

    Homeland S03

    No itt egy kicsit elégedetlen is vagyok, meg nem is. Hiányérzetem is van, meg nem is.
    Az elején elég lassan indul be a dolog. Szinte csak döcög. Sokan kaszáltátok is itt...
    Viszont volt egy olyan pillanat amikor szabályosan azt éreztem, hogy innentől kezdve nincs megállás és végig gyorsulni fog a tempó, beindul a sorozat. Ez sem lett teljesen olyan, mint amilyet megszokhattunk a korábbi évadokhoz képest. Nem volt meg benne az kellő pörgés, amit vártam. Aztán az utolsó rész... a lezárás... Brody halála. Hát gyerekek nem tudom, de nagy zseninek kell lenni ahhoz, hogy ezt úgy tudják folytatni, hogy megtartsák azokat a nézőket, akik eddig nézték. Ha a negyedik évad is ilyen langyosan kezdődik, lehet kaszálni fogom. De addig van még majd egy évünk, hogy kiderüljön.

    Ugye abban nagy lehetőség lesz, hogy Soul felajánlott Dar-Adalnak egy elég jól fizető munkát, kíváncsi vagyok, hogy miben mesterkedik az öreg. (Szerintem nem egy egyszerű nyugdíjas kocsmanyitásról van szó. ;] ) Carrie eldobja a gyereket és jó sztahanovistaként dolgozik tovább az új beosztásában, ebben is van azért lehetőség. De... De... De... nem lesz olyan Brody nélkül ez az egész. Nagyon sajnálom, hogy nem látjuk többé.

    Bár már egyszer hitték úgy, hogy meghalt......... :U
    Volt egy rész... amikor beszélt ugye a caracasi orvosról...

    "Volt egy férfi Caracasban. Egy orvos.
    Azt mondta, olyan vagyok, mint egy csótány. Kiirthatatlan."

    De jó is lenne....

    Összességében az évadra adnék egy 8-ast... De csak azért, mert az egyik kedvenc sorozatom.

    iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

Új hozzászólás Aktív témák