Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    tegnap este végeztem az American Horror Story 2. évadjával.

    SPOILER!

    remek évad volt, valahogy mégsem tudom azt mondani, hogy jobb lenne, mint az első évad... hiszen ismét csak fogom a fejem és kérdőn nézek magam elé, ugyanis nem értem, miért kellett ennyire sok szálon futtatni a történetet...pláne úgy, hogy végül több szál is amolyan "semmilyen" módon szakadt meg...

    ott van a szöszi nővérke, akit megszállt az ördög, majd ahelyett, hogy belülről szaggatná szét az egész intézményt, el akarja csavarni a fejét egy háborús bűnös náci orvosnak (aki brutális nagy colos állat!) ...és miért? azért, hogy aztán az évad legjellemtelenebb karaktere, a monsignore lelökje az emeletről, kipurcanjon, majd a perverz dokival együtt elhamvasszák. ha úgy vesszük, Jude nővér bekattanásáért is ők hárman a felelősek, de nem értem, miért kellett kinyírni őket félúton...

    aztán ott van Kit, akit a feleségével együtt elraboltak az idegenek, majd elítélik azért, mert megnyúzott egy tucatnyi nőt? milyen alapon? semmilyen visszautalás nem volt az évad során arra, hogy akár csak egy pillanatra is más nő közelébe ment volna korábban...pláne nem azért, hogy megnyúzza őket. ráadásul a valódi gyilkos - akiről elég béna mód derül ki az igazság - korábban semmilyen kapcsolatban nem volt Kit-tel...honnan a francból következtettek tehát a bíróságon arra, hogy Kit a gyilkos?

    a hab a tortán viszont a riporter nő és a kis fiacskája, Bloody Face jr. volt számomra...ezt a vonalat én úgy, ahogy van, kihagytam volna az évadból :) szerintem inkább volt irritáló, mint sem izgalmas...
    ráadásul nem is kapott túl drámai lezárást ez a szál, nem úgy, mint mondjuk Kit vagy Jude nőver sztorija.

    nekem személy szerint az első évadban látott Tate és Violet közti drámai végkifejlet engem valahogy jobban megérintett. itt most valahogy ez az érzés elmaradt...ettől függetlenül továbbra is el lehet mondani, hogy egy nagyon izgalmas, mondhatni addiktív sorozatról van szó. csak talán kevesebb szálon kellene fusson a történet.

    (#8199) S e t h!

    +1

    Andreából megcsinálták az utóbbi idők legirritálóbb karakterét...én konkrétan alig vártam, hogy kinyírják! mi több, épp ilyen véget kívántam neki! :D ;] (mellesleg az őt alakító színésznő iránt is mérhetetlen nagy unszimpátiát érzek...már ahogy ránézek, megszólal...

    nem tudom, hányan olvassák itt a képregényt, de ott egy igen csak szerethető karakternek számít :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák