Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz TomDeNemm #77251 üzenetére

    Itt is megy az SW: Andor...látszik rajta, hogy teli voltak lóvéval, mert ez elmegy filmnek is, minőségi darab, le a kalappal előtte ( de azért pislogtam mi péz :Y
    Viszont eléggé más SW ez (akár a Rogue One), ami egyesek torkán sztm megakad és néha akad üresjárat a sztoriban, meg érdektelenebb karakterek is befigyelnek. DE tök jól építi,bővíti a loret ! Ezért szeretem a Vision szériát is !
    De nekem az Ashoka is jó volt, csak a végét sztm elqrták :(((

    The Acolyte kapcsán rtam már. Tetszett az SW része, kevésbé pár egyéb dolog...leszarom a mai divat által kötelező elemeket, és pont.
    Ez épp SITH -es sorozat és egy kevésbé bejáratott időszakba viszi el a nézőt, ami nálam elég nagy plusz pont ! Mellette megy a fanservice és odafigyeltek azért erre.
    Így voltam/vagyok a Rings of Power kapcsán is...ott is egy kevésbé taglalt (sőt) időszakot raktak le alapnak, és jól felhúzták a körítést.
    Várom hova fut ki az Acolyte és mivel töltik meg a langyos TRoP-ot...( első évaddal ezt már eljátszották, másodikra több kell ).
    "csubakka" jetit már most szeretném :C

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák