Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyulajuve

    addikt

    megint nagy várokazás és megint pofára esés egy sorozat kapcsán:
    tavaly vagy tavaly előtt a La Casa de papel elé ültem le, hogy na ez olyan ajánlásokat kapott, hogy biztos atom jó sorozat lesz, hát nagyon nem tetszett, sőt inkább idegesítő volt

    akkor most a Squid game, ugyanaz az érzés: hatalmas csalódás - pedig imádom a koreai filmeket (az Oldboy-t tartom inden idők legjobb filmjének) - de ez valami katasztrófa volt, a történet vezetés, a sok idétlen maszkos "őr", a főszereplő viszont jól nyomta a színészkedést
    csak egy rész emelkedett ki pozitívan, de az nagyon: Gganbu, aminek azért jósolható kimenetele lett, hogy egymással fognak küzdeni a párok tagjai, eléggé elérzékenyültem az eseményeknél és felcsillant a remény, hogy jó lesz a sorozat mégiscsak
    a legcikibb a VIP rész volt, ahol szekunder szégyenérzet fogott el a gagyisága miatt, a rendőrös vonal már kezdetétől fogva szánalmas, de hát meg kellett nézni, mert ha meg tényleg jó lett volna, akkor meg kimarad - így jártam
    nem hiszem, hogy a második évadot megnézem

    viszont idén is a What we do in the shadows a legjobb sorozat, egyszerűen verhetetlen :D :R

    [ Szerkesztve ]

    Resistencia eterna

Új hozzászólás Aktív témák