Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz .LnB #37521 üzenetére

    Igen, jól kelti a feszültséget, de nálam a "fosatós" mást jelent. - Amit asszony már nem néz meg, na az fosatós :D
    Ezt végigdarálta, egy levegővel :D

    oriic
    Hát, a LOST-nak is a vége lett elbaltázva, és az még előfordulhat az ST esetében is. Van még hátra pár évad.
    De reméljük, ez nem fog előfordulni.

    szerk:
    Black Orphan S01-S03 (szinkron)

    Bogdányi Titanilla szerintem, az egyik legjobb szinkronszínész. Én személy szerint örülök, hogy őt választották Tatiana Maslany magyar hangjának. Azt gondolom, hogy sikerült ezt a nagyszerű színészi alakítást, úgymond magyarra fordítani.
    Nagyon jól hozza az összes karaktert, nagyszerűen simul a szinkron, a képi játék alá.
    Egyébként, nincs gond a többi hanggal sem.
    Pálmai Szabolcs is remek találat, Jordan Gavris hazai megszemélyesítésére. Őt többek között, az Agymenőkben is hallhatjuk, ahol Kontra Palit ;] (ok, ok, az Koothrappali lesz) fordítja nekünk, kissé bárgyúka, nőies dialektusban.
    Elsőre, ettől egy kicsit nehézkes elvonatkoztatni, de azt hiszem, ez nem Szabolcs számlájára írható.

    Én merem javasolni a szinkronos verziót, de pontosat majd akkor tudok mondani, ha hallottam az eredetit is.
    Mivel, az 5. évad nincs lefordítva, ezért azt eredeti nyelven fogom nézni. Akkor minden kiderül :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák