Új hozzászólás Aktív témák

  • Ace owner

    addikt

    Fargot most fejeztem be. Hát az eleje számomra elég kínkeserves volt a sok fellaval meg heck-kel. Már könyörögtem magamban hogy mondjanak valami értelmes káromkodást végre. Viszont az utolsó pár rész, ahol igazán megindult a cselekményt nagyon jó volt. Spoileres dolgot most nem említenék, de meglepő volt az biztos :D Viszont amennyi véletlen ebben a sorozatban történt, annyi a világon nincsen. A történet az több különböző gyilkossági ügyből lett összeválogatva? Mert esélytelen hogy ez így megtörténjen bárhol is.. :U
    Egyébként van egy hangulata a filmnek, a tájnak is megvan a maga szépsége, de nekem ez most nem jött át. A TD-ben látott táj, a szűrők, a hangulat nekem sokkal jobban tetszett. A hegedűs zene nagyon tetszett viszont, meg az a furcsa csengő szerű hang is amit néha felhasználtak, általában mikor Malvo feltűnt :)

    Ajánlom mindenkinek mert nagyon minőségi sorozat, a történet nem olyan erős mint a True Detective-ben, de a végén eléggé elkapott engem is :) Erre a sötét, esős augusztus 20-ra tökéletes volt az évadzáró, de inkább téli vagy őszi sorozatnak mondanám :D

    Galaxy Fold 4

Új hozzászólás Aktív témák