Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz oriic #14203 üzenetére

    Most olvastam én is, jöttem gyors megnézni , hogy mit beszéltetek róla. És látom semmit :)
    Szerintem ez közel sem jelenti azt, hogy feltünne. Mármint létezik természetesen a sorozatok univerzumában is, de nem jelenti azt, hogy fetűnik.

    Sokkal érdekesebb a többi dolog ami a címlapon szerepel. Arra enged következtetni, hogy a sorozatok egy nagy "Crisis" keretében találkoznak? Az nagyon durva lenne. És ha belegondolunk a képregények világában ez mindennapos. Nagyot húznának azzal, ha a sorozatokat összefűznék. Egy ilyen dologgal lehetne adni egy borzasztó nagy maflást a Marvel univerzumnak. De sajnos ez ugye nem ennyire egyszerű. Azért az rengeteg forgatással, elég durva szerződési feltételekkel járna. Kicsit nehéz elképzelni Afflecket például egy sorozatban. Vagy ne adj isten akár melyik Justice League tagot.

    Azta de sikeresen felfújtam ezt a dolgot :) Azigen :P Kicsit elgondolkodtam csak.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák