Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz pipeline #244 üzenetére

    Mert... Most derult ki, hogy ennyire rettenetes? Mert amire eddig hasznaltam, az jo (elfogadhato) volt? Mert most valtoztak a korulmenyeim ugy, hogy ilyen fotokat kell majd kesziteni? Mert eddig a fotozas az utolso szempontok kozott volt, es ezerszer jobban orultem a tollnak, mert szamitott?
    Es mert ennyi penzt nem ugy kolt el az ember (legalabbis az ertelmesebbje), hogy egyszer felcseszi az agyat es masnap kiszorja a penzt az ablakon? Hanem ugy, hogy szamitasba veszi a lehetosegeit, utananez, utanaolvas, priorizal, aztan amikor megvan, mit szeretne, csak akkor vesz?

    Amugy ertened az osszehasonlitast, ha ertelmezned, amit irtam, es megertened, hogy hasonlo koru keszulekek alaztak meg szegenyt ebben a helyzetben. Plane ertened, ha rajonnel, hogy ugy kerulnek ide a 2023-as keszulekek, hogy biztosra akarok menni, hogy azok mar nem ilyenek, tehat van ertelme kiadni a rahedli penzt. :U

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák