Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz madgie #6729 üzenetére

    Nézd az előnyös oldalát: ha valaki elszalad vele, könnyen utoléred. Ha leesek, nem kár, uis sz@r volt a képe:))

    Nem mondom, én is szeretem a fényerős optikákat, de még anno az 1.4/50-es nikkorommal megtanultam, hogy f/2 & 30mm felett egy tökéletes obival is gondok vannak Pengevékony DOF-ot nem gyerekjáték élesre játszani, és még el kell helyezni egy kazalnyi mosott cuccot a képen. Persze, ha vki "eyes only" portréra hajt, ahol a tagnak már az orra sem éles, akkor mehet. Amúgy a gyakorlatban mit tud ez a miki, amire egy 2/135-ös DC-nikkor vagy a szintén a mitánál olcsóbb Zeiss 2/135 vagy legyek eretnek: egy mezei 2.8/70-200-as zoom nem képes :F? Tudom, afroamerikai nemiszervén a szőrt fotózni pincében - segítek: villany felkapcs... Koncertet meg nem egy MF üveggel fog végigrohangálni az ember.

    Tévedés ne essék, nekem is van Samyang üvegem (még dslr-re való halszem + 14mm) -de azokat olcsón vettem. A csúcs már, hogy ezeket a kínai utángyártott cuccokat is nekiálltak többezer $-ért árulni. Lehet, hogy tud, de egy profi fotós ezekre rá se néz, márkaazonos obiszettet vesz. A hozzánk hasonló műkedvelők még csak kézbevennék - szigorúan 1k$ alatti árakon:U

    #6730: Köszi, szép gyűjtemény, megveszem ;] Janem. LA-EA4 sztem nem játszik, nem tudná kidugni az orrát a gép a házból.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák