Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz Bullitz #30890 üzenetére

    Német apróhirdetések. A szürke oldalakon lévő árak lenyomják a használt árakat. Volt amúgy 1100 EUR-ért is - 5 percig :D :W

    Abból indultam ki, hogy a FF f2.8 az APSC f1.8-nak felel meg mélységélesség szempontjából. Lehet, hogy az APSC f1.4 egy kicsit tágabb, de szerintem ezt még túl lehet élni, főleg, ha a zoommal minden gyutávon megvan, nem csak 3 dedikált gyutávon. Az APSC f2.8 -ban azért tényleg elég sok DOF-ot buknék.

    Low light szempontjából meg tényleg bukok 1 stop fényerőt, f1.4 vs f2.8, viszont legalább ennyi előnye biztos van a FF szenzornak ISO-ban, szóval low light-ban sem leszek rosszabb igazán. Nem mozgat a gear? Folyamatosan azon variálok, mit vegyek :D :(

    Ergonómia: Én egy vadállat vagyok, tudom, de nekem az APSC ergonómia jobban tetszik: jobb szemmel használom az EVF-et, így a bal felső sarokba tolt EVF-et nagyon élvezem, mert az orrom a gép bal oldala mellett van. A FF vázakon nem szeretem, hogy az orrom "böködi" a kijelzőt... :(

    Ezért lenne a legjobb egy rangefinder FF - A7c, csak drága lesz :(

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák