Új hozzászólás Aktív témák

  • PHenis

    senior tag

    válasz ΞΔGLΞ #83220 üzenetére

    Nekem úgy rémlik, hogy már péntektől jó volt, de a következőket csináltam a hétvégén a tv-vel:
    Szerencsétlenkedtem a dlna-val és ki-be kapcsolgattam sokat, ott ahol látni lehet a szervereket, ott jobb felül van egy fogaskérék. Ott töröltem valami multimédia eszközöket vagy mi (nem tudom pontosan).

    Beléptem a service menube. Nem állítottam semmit, csak kíváncsi voltam, hogy mi van ott, végigpörgettem.

    Nézegettem, hogy lehet-e csatornákat törölni (mert olvastam, hogy itt valakinek gondja volt vele) és addig mókoltam valamit, míg eltüntettem az összes digit csatornát és újra kellett hangolnom az egészet.

    A wii-hez megjött a komponens kábel, azt bedugtam és kipróbáltam. Ekkor beléptem a hangbeállításokhoz is mert az egyik játék elején felfedeztem egy Dolby jelet, gondoltam hátha találok valamit, de nem. Nem állítottam semmit, csak átkapcsoltam tv hangszóróra és vissza.

    Hát ennyi, öszintén szólva nem tudom, hogy mitől lett jó de mikor észrevettem, direkt szaládgáltam egy kicsit a menüben és füleltem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák