Új hozzászólás Aktív témák

  • sunci_02

    aktív tag

    válasz Imi1981 #73201 üzenetére

    Itt sokan döntöttek a 6400 mellett, mert állítólag jobb a panelje, mint a 6200-nek. Engem nem érdekelt a Smart Távirányító és a 3d szemüveg hiánya. (van itthon már 6 db). És mivel giga akciós volt az Auhanban én megvettem a 48H6200-t.

    Nekem tökéletesen megfelel. Felhősödés minimális, a fekete határozottabb jobb, mint ES modellekben. A képe tűéles. Én PC-ről használom, HD filmek és játék.

    Sokan fognak vitába szállni velem, de az Auchanban egymás mellett volt mind a kettő H6200 H6400 és semmi, de tényleg semmi különbséget (ÉN!!!) nem találtam, azonos film volt USB-ról lejátszva és azonos beállítás mellett. Nyomkodtam ide-oda de semmi. Egy átlag user mint én nem fogom otthon keresni a hibát. Biztos akinek H1600000 -es készüléke van az tuti fog hibát találni. Hidd el sok projektor (nem otthoni gépekről beszélek) között dolgozok, hidd el otthonra tökéletes.

    Ha az a kérdésed melyik H6200 vagy H6400? H6200 is bőven jó. Én is sokat gondolkoztam anno amikor döntés előtt álltam, de nem bánom. Ráadásul spóroltam ~40e Ft-ot.

    Ada19:

    Furcsa ez a "array banding" mert ha a házimozin keresztül nézem akkor eltűnnek a csíkok... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák