Új hozzászólás Aktív témák

  • HookR

    addikt

    válasz molnigee #119073 üzenetére

    Neten rendeltem 55MU6102-est, sajnos IPS panelos lett, nem tudtam megszokni. Bevilágítási anomáliák az alsó részen, a fekete közel sem fekete és valahogy nem volt az igazi. Elálltam a vásárlástól, visszavittem a helyi üzletbe. Lett helyette egy 50MU6102, ez már VA panelos. A fekete teljesen rendben van, látványos bevilágítási foltokat sem sikerült felfedezni, elégedett vagyok a képével.
    A SMART része mindkettőnek ugyanolyan volt: gyors; videoformátumok terén nem válogatós (60Mbps-es, HDR-es 4K HEVC-et is vitte a PC merevlemezéről. A gyenge láncszem a Wi-Fi volt, közvetlen rálátás esetén is időnként megállt malmozni lejátszásnál. Hálókábel és/vagy USB-s meghajtó erősen ajánlott magas bitráta esetén); hálózaton is szépen felismert rögtön mindent (annyira, hogy a helyi hálón lógó vendégek kütyüjei is látszódtak); Youtube és böngésző app is használható (egyedül az nem tetszik, hogy nincs reklámszűrés, mint PC-n. Vagy legalábbis egyelőre még nem találtam rá módot. A Youtube reklámok váratlan sokként hatottak... :) ).

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák