Új hozzászólás Aktív témák

  • poirot

    senior tag

    Teljesen tanácstalan vagyok.

    Egy Samsung LE-37B650 van, még az ősszel vettem, akkor még Fibernetem volt, és egy másik routerem, de mivel szolgáltatót váltottam, (Digikabel) és azt a sebbességet a routerem nem bírta, így csak az alaplapi kártyámmal volt összekötve a NET, a TV-m pedig csak HDMI-vel.

    Most beruháztam egy TP-LINK TL-WR1043ND router-be, ami megfelelő sebbességgel rendelkezik. Az első dolgom volt, hogy DLNA módban is használhassam főleg a winchesteren lévő filmek nézésére. meg is vannak, nem probléma. Hanem észrevettem, hogy sok filmet illesztés üzemmódban 4:3 nézetben adja, ugyanez a film viszont pendrive-on lejátszva tökéletes.

    A másik evvel összefüggésben lévő problémám; a Samsung PC Share Manager-t már egyszer uninstalláltam, és újraraktam, új könyvtárat engedélyeztem, és mégis a "régit" látta, és onnan le is játszotta le a filmeket. A mappák meg voltak osztva, viszont a A Share Managerben már nem szerepeltek ! A mappák megosztását letiltottam, a Share managerben lévő engedélyezett filmeket viszont nem látja. Lehetséges, hogy a router bekavart és így azért láthattam a filmeket ?!

    Ha ebben a két problémámban valaki tudna segíteni.

    Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák