Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    Érdemes vetni egy pillantást a lenti ábrára.

    A teló kedden jött meg, akkor feltöltöttem maxra, nem költöztem rá, de befrissítettem minden alkalmazást, SIM még nincs benne. Akkor délután nyomkodtam 1-2 órát, futtattam teszteket, majd wifin hagytam 90% körül. Néha ránéztem, ebből az jön le, hogy standby-ban kb 3 óránként fogyaszt 1%-ot így. Tegnap próbálgattam valamennyit a kamerát, volt még teszt, ma ráment a fólia, és durván 2 órányi PUBG + Fortnite, mindkettő max beállításokkal. Ez viszont USB PD töltővel, bypass módban. Ezek a időszakok nem is szerepelnek az akkustatisztikában, csak a játéknak azon részei, amikor töltött a telefon (betöltő képernyők, amikor leszedte a játékot). Ez a kis pukli, kb 47%-ról töltött vissza 50%-ra.

    Tudom, hogy ez annyira nem reális teszt, de legalább látszik a készenléti fogyasztása, ami nevetségesen durva. Kb 8-10%-ot merül 24 óránként. De ez még mindig az első feltöltés utáni állapot, 4 nappal később. Szóval nagyon baráti.

    Slusszpoén, hogy most közvetlenül 2 óra gaming után, amiközben langyos a tok, lefuttattam egyből egy Geekbench-et: 1365/4847. Egy teljesen "meleg" telefonon. A telóm full hidegen első futásnál 1587/5297-et produkált, szóval az egymagos vis [kép] szaesés ugyan megvan, de még mindig baromi erős, a többmagos teljesítménye viszont nem sokat esett vissza.

    Ez egy jól sikerült telefon lett.

    (a képet a következő hsz-be tettem, mert a telefonon szerkesztéskor szétesett az egész)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák