Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrássy

    csendes tag

    válasz Shad0w #863 üzenetére


    JAVA feltöltés Samsung SGH E250-re mégegyszer!

    Remélem segítségére leszek azoknak, akik nem sajnálják az időt és mindent megtennének, hogy imádott mobiljukon sok-sok java játékot, ill. alkalmazást használhassanak.
    Azért válaszolok Shad0w (Zoli) bejegyzésére, mert tulajdonképpen övé volt az érdem (lást 531-es bejegyzés), de voltak akiknek ez így nem működött, köztük nekem sem.
    Rájöttem a titokra és szeretném megosztani. Amit Shadow írt az hibátlan, úgy kell csinálni. Csak azokat a folyamatokat meg kell előznie egy két beállításnak. Tehát nem az Ön készülékében van hiba, hanem a másikban. Pontosabban a számítógépben.
    Gondolom sokan vagyunk, akiknek Windows XP fut oprendszerként. Ennek az a hátránya, hogy túl biztonságos és nem arra tervezete a Microsoft, hogy a Samsunggal együttműködve Java feltöltésekben jeleskedjen. Annál is inkább biztonságos, mivelhogy a mentődoboz, azaz a Service Pack fájljai még regenerálják is azt amit mi elbarmolunk a gépünkön. Szóval:

    A következőket kell tenni. Mindenkinek, akinek nem működik a Shadow által leítak szerint (ill. azoknak bizrtosan nem akiknek Service Pack 2 megy a Windowsukon), azoknak a következőket kell tenni:
    1. Menjünk az oprenszert tároló meghajtónba és ''WINDOWS\inf'' nevű mappát keressük meg.
    (Vigyázat, rejtett fálj, tehát a mappa beállításoknál kapcsoljuk be hogy minden fájl látható legyen, köztük a rendszerfájlok is.)
    2. Itt találkoznunk kell olyan fájlokkkal, hogy: ''bth.inf'' és ''bth.pnf''. Ezek azok a rendszerfájlok, amiket a bluetooth driverünk illesztett be a systembe. Biztonsági fájlok, amire adott esetben nincs szükségünk, de arra sem, hogy töröljük. Egyszerűen nevezzük át a kiterjesztését, hogy ne talája meg a driverünk. Ehhez a művelethez ajánlom a Total commandert, mert a windows alaphelyzetben nem jeleníti meg a rendszerfájlok kiterjesztését. Én .bak ra állítottam át, de lehet .txt is, mindegy.
    Ezzel hatástalanítottuk a biztonsági rendszert, és nem is kellett törölni.
    3. Következő lépés még ami nagyon fontos: mindenféle tűzfalat lőjjünk le erre a röpke 30 percre. akadályozza az adatátvitelt és ez is lehet probléma.
    4. kövessük Shadow útmutatását pontról-pontra.

    az eddig leírtak sematikusan és angol nyelven itt: [link]
    Figyelem: a linknek csak a II (azaz 2. pontjával foglalkozzatok, a többi nem kell)

    TIPP: elég idegesítő, ha úgy akartok játokot telepíteni, hogy nincs legalább 20-30 letöltve a gépetekre, szóval ezt előre tegyétek meg. Game van bőven, de olyan amilyen nekünk kell azaz 128x160-as képernyőre optimalizált elég kevés. szóval ha van valakinek ehhez kapcsolódóan pár linkje azt szívesen foganám.

    Éljen az év telefonja a Samsung SGH E250V (mert a voda szoftver a legjobb :) )

Új hozzászólás Aktív témák