Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Antonius1978 #3432 üzenetére

    Feltételezem a Doughboy-ra gondolsz, nos magam sem találtam még..! :(

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • sagajr78

    tag

    válasz Antonius1978 #3432 üzenetére

    Azzal a kulccsal 3 dolgot lehet tenni mikor beszélsz Wolf-fal. Egyik esetben visszaadod neki, cserébe ad egy jellyfish artifact-ot. A másik két esetben nálad marad a kulcs és azzal lehet nyitni a Garbage-ban a bárba vezető kapu mellett lévő vasúti kocsi ajtaját. Odabent dobozok vannak amiket szétverve ellátmányhoz lehet jutni.

    A vicc amúgy az, hogy az a kocsiajtó nincs is bezárva, mert visszaadott kulccsal is simán kinyílt.

    Különleges fegyverekből meg akad pár a játékban. Én ezek alatt az egyedileg, eleve módosított cuccokat értem. Például a Black Kite spec változata kisebb visszarúgással és jóval masszívabb sebzéssel rendelkezik és nem .45-ös lőszert prüszköl hanem 9x39-eset. Találni lehet belőle egyet a szarkofág kóddal lezárt ajtaja mögött. De említhetném a sniper változatát a TR301-nek (eleve távcsővel meg hangtompítóval, igen nagy pontossággal és a legjobb sebzéssel ami assault rifle-nek van a játékban, ráadásul még gránátvetőt is lehet rátenni) vagy épp a sniper/storm obokan típusokat amik szintén nem kaphatóak csak megtalálhatóak. Pisztolyra másik példa a hangtompítóval egybeépített tuningolt Kora. Sörétesből egy SPAS 12-esből találtam speciálisat valami lecsapott embernél amit szintén nem lehet boltban megszerezni.
    De vannak ilyen speciális módosított eszközök páncélokból és majd minden fegyverből.

Új hozzászólás Aktív témák