Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    A két első pálya kijátszása után a tuningolt LA-ról lassan kialakult egy majdnem teljes kép. Vannak pozitívumai, de negatívumai is ennek a verziónak. Az angol szöveg sem tökéletes sajnos, mert később jelentkeztek a hiányosságok és a beragadt orosz szövegek, ezért aki nem ismeri eléggé már a játékot és nem tud oroszul, az bajba kerülhet e miatt. Remélem a plusz feladatok később fordításra kerültek, mert egy szót nem értek oroszul :( . Továbbá jelen vannak a játékra jellemző AI bugok is, olyan helyzetekkel találkoztam, amilyenekkel az előző két végigjátszás során, az eredeti verzióban nem. A leszakadt hídnál, Kordonban a katonák tejesen leblokkoltak amint elkezdtem lőni rájuk, abszolúte nem reagáltak úgy szedtem le őket egyenként. Aztán, ez úttal Szürkét kinyírták mire odaértem a hangárba, de átkutatva a holttestét megkaptam a további feladatot, egyelőre. Na meg mintha több képhiba lenne ebben a verzióban, gondolok itt az üveg felületek, szekrényajtók furcsa villózására, az árnyékok rossz megjelenésére, meg a távoli objektumok, ablakok textúrahiányaira. Nem életbevágóan, de eléggé intenzíven jelen vannak néha főleg a szeméttelepen.
    Pozitívumai pedig a megnövelt töltényöv, a tárgyak lecsökkentett súlya, könnyebb pénzszerzési lehetőség az első pályán, az anomáliák szebbek és a tábortüzek nem zabálják a FPS-t. Szerintem ez a verzió csak oroszul tudóknak való és jó ötletforrás az eredeti verzió további javításához. Ennyi. Én most már tovább megyek benne, de igényeseknek nem igazán ajánlom a szöveghibák miatt. Két kép az itteni Kordonról:

Új hozzászólás Aktív témák