Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Herqles

    csendes tag

    válasz kali #4313 üzenetére

    Megnéztem, nem tudom számít-e, de a vége nem n, hanem nd, nade mindegy :) . A lényeg, hogy az egyik problémát sikerült kiküszöbölnöm, ugyanis a kis cd-n lévő driver nem volt jó a pci-s hálókártyához, amit másképp újra telepítve azért most felismer, és végre a router is látja, :)) sőt végre ezzel a géppel is be tudok menni a router menüjébe wifin keresztül is. A gond, hogy ugyanahoz a hálózathoz csatlakozok mégsem látja egymást a két gép. :( 2 dolog lehet szerintem: vagy a routeren kell valamit állítani, hogy ne csak az internetet ossza meg, vagy az asztali gépemen kell állítani valamit. Szerintem az utóbbival lesz a gond, mivel a laptopon a hálózati helyeknél látja a saját megosztott mappáit, a teljes hálózatnál pedig látja a saját nevét a workgroup-on belül, viszont a nagygép a saját hálózati helyeinél nem lát semmit, pedig van megosztott mappám (sőt a "teljes hálózat-workgroup stb."-t sem látja) :O
    Valami tuti nem jól van beállítva. Tippek?

    Gigabyte GA-MA78GM-S2H, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+, 2x1024 MB Kingmax, 500 GB Samsung SATA, Genius 1250X

Új hozzászólás Aktív témák