Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!

    Kicsit lehet, hogy off lesz a téma, de: egy Intel i5 4460 integrált videokártyát használó gép (irodai gép), felmondta a szolgálatot, hiba jelenség: miután belép a gép az asztalra elmegy a kép, van, hogy vissza jön, vagy, hogy nem is, csak az újraindítás segít. Viszont utána minden kezdődik előröl, tehát magyarul használhatatlan a gép.

    Cseréltem monitort, kábelt, a hiba fenn állt, tettem be egy dedikált videokártyát, és a hiba megszűnt, tehát az integrált GPU-val van baj.

    Már elindítottam a garanciális ügyintézést ahonnan vettem, de a főnök közben beszélt a helyi informatikussal, aki azt mondta, hogy nem a procival van a baj, hanem az alaplapot kell kicserélni, mert, hogy abba van integrálva a GPU. Szerintem ez úgy ahogy van hülyeség, mivel tudtommal 100%, hogy a CPU-ban van a GPU unit is.

    Én biztos vagyok benne, hogy a helyi informatikus tudja rosszul, de azért némi megerősítést szeretnék kapni.

    Alaplap: ASRock Z97 Anniversary

    Üdv.
    Dávid

    [ Szerkesztve ]

    10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Új hozzászólás Aktív témák