Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Triathlete #67 üzenetére

    Nem kéne ezen rugóznod, de látom maradt bent egy kis tüske. Pedig látod, azóta pörög a GTA V tartalom a topikban. :U Az megvan amúgy, hogy lehet rendezni a könyvjelzőket? De ettől még nem lesz látható, hogy melyik melyik és vizuálisan zavaró.

    Nem ezt mondtam, de az is érdekes, hogy rajtad kívül más értette, hogy mire gondoltam...

    Mike #62: Rossz embernek címezted, soha nem mondtam, hogy kell neki külön topik, már csak azért sem, mert sok év után a GTA Vnél is mindig van valaki, aki felhozza, hogy anno az volt a konzolos topik (más kérdés, hogy szerintem joggal, mert akkor kellett volna új GTA V PC topikot létrehozni). Viszont azt is megértem, hogy a konzolosok, akik nem szívnak a 450 féle különböző hardver miatti inkompatibilitással, azok nem akarják azokat a siralmakat hallgatni. Részemről nincs konzol sértődés, gyerekek miatt egyszer biztos lesz és szívni is fogok vele, mint a torkos borz, mert kontrollerrel teljesen béna vagyok. GTAban is ha lövöldözni kell, akkor egyből váltok egérre és billentyűzetre. :D

    Plata #75: Arra elég sokáig kell majd akkor várnod. Ha belegondolsz, akkor ebben a játékban is rengeteg tartalom lesz, talán bőven több az online lehetőség, mint a GTA Vben, szóval minden rétegnek lesz bőven mit csinálnia. Sokáig, nagyon sokáig.

    ___
    On: Az online rész hogy működik? Az SP részt el kell vinni egy darabig, hogy tudj online játszani?

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák