Új hozzászólás Aktív témák

  • storm3

    senior tag

    válasz jUUh #14239 üzenetére

    Az egész telefon lefagyott úgy,hogy csak a bekapcs hosszan nyomással tudtam valamit is kezdeni.
    btw most beleütköztem egy másik problémába. Gondoltam,ha már így belenyúltam a romolgatásba,megnézek mást is -bár most ott tartunk,hogy a 'gyógyromon' amit fastboottal rakok fel,nem megy fel más. Felrakom a fastbootromot(miui12,de igazából én miui11-el is ki lennék egyezve de azt nem találtam,van szerepe amúgy a global/eu-nak itt?eu-t raktam fel), fel is megy a rom, utána belogol,kér mindenféle dolgot(miui fiókba belog stb.), ezt végigzongorázom,twrp-t ugye legyalulta, felrakom azt is adb-vel,bootolok twrp-be, itt akármilyen romot akarok felrakni, felteszi, viszont restart után újra bedob a twrp-be(ergo nem bootol a rom) és a mappaszerkezetek is krixkraxok lesznek. Hogy tudok innen más romot feldobni a fastbootoson kívül? Kifogytam az ötletekből. A fastbootos gond nélkül felmegy, tudnék is vele 'dolgozni' , viszont én mást szeretnék felrakni. TWRP 3.4-es legfrissebb verzió, a fastboot rom neve pedig "davinci_eea_global_images_V12.0.3.0.QFJEUXM_20201018.0000.00_10.0_eea_dc7a68a3e2".
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    “There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

Új hozzászólás Aktív témák