Új hozzászólás Aktív témák

  • DshadoW

    tag

    Sziasztok! Ma kaptam meg a telefont és nagyon jól néz ki, meg gyorsan mozog, DE:
    Az üzemidőtől nem vagyok elájulva... Egy kicsit jobban muzsikál mint a lassan 4 éves redmi note 3-mam (eredeti akksi van még benne!!!) de szerintem ennél jóval keményebben kéne állnia a sarat... 40%-on volt az akksi, frissítettem először miui 11-re majd az android 10-es frissítést is feldobta, utána meg feltöltöttem közel 80%-ra. kb 3-4 óra alatt simán lehúztam 50%-ra, úgy, hogy annyira nem is kínoztam meg, csak webböngészés, facebook, játék nuku. Holnap feltöltöm 100%-ra, és nézek egy screen on timeot.

    A másik dolog ami egy kicsit idegesítő, az... Hát nem is tudom, olyan fura dolog ez :D Kíváncsiságból leszedtem egy speedtest appot, kíváncsiságból megnézem hátha többet kihoz egy mezei 2.4 ghz-es routerből. És egy komoly 3 megaBITet mértem. Szemben a note 3-al ami simán 40 megabit felett teljesít. Kicsit rohadtul ciki, hogy 300-400 kb/al mocorog wifin.

    olvasgattam a neten: bluetooth nincs bekapcsolva (de az is kemény ha a bluetooth be tud kavarni, szóval nem igazán lenne vígasz).

    [ Szerkesztve ]

    Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

Új hozzászólás Aktív témák