Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz Atomgeszi #478 üzenetére

    "Csak az maradt ki, hogy ez csak notchos készülékeknél volt hiba. Tehát megint nem minden készüléket érint."
    Így van, ez a notch óta gond, amióta szűkült az ikonok helye a status bar-on. Nem írtam, h minden Xiaomi és Redmi készüléket érint, de a Redmi Note 5 után melyik készülék nem volt notch-os? ;] Nem sok ilyen van... :N

    "Ha jól tudom MIUI11 alatt global vonalon is frissítésre került az eltűnő értesítési sávos üzenet, tehát már az sem major bug, ha így vesszük."
    Így van, ettől én már nem is tartok, csupán arra utaltam, h baromi sokáig tartott ennek a major bugnak a javítása is és ez alapján nem reménykedem gyors megoldásban a többi felmerülő gond esetében sem (akkor sem, ha vmelyik china romban az érintett probléma már nem is probléma).

    "AOD szintén javítva lesz biztos vagyok benne. Csak global vonalon lassan történik a javítás."
    Így van, persze, h javítani fogják, csak mikor lesz hibátlan a global stable romban? :F:D

    "Ezt mint írtam csak a DC dimming miatt volt és csak Chromeban jelentkezik. Sehol máshol nincs laggolás."
    Igen, utaltam is a válaszodra. :K

    "Chrome amúgy sem egy jól optimalizált valami. Vannak nála azért jobb beépített adfree böngészők kevesebb erőforrást igényelve emellett."
    Nálam simán összegyűlik több 10 böngésző lap (egy index.hu végigpöprgetéskor jónéhányat megnyitok a háttérben, de nem biztos, h mindet el is olvasom azonnal), évekkel korábban teszteltem egyéb böngészőket, akkor a Chrome-nak nem volt alternatívája, majd az új telóval letesztelem az aktuális kínálatot. :)

    "Ha valaki lecseréli a chrome-ot laggolást sem kell tapasztalnia, vagy szimplán kapcsolja ki a dc dimminget, ha nem érzékeny a szeme a PWM-re. Problem solved."
    Így van, viszont még nem tudom, h érzékeny-e rá a szemem - ha igen, akkor a dc dimminget be kell kapcsolnom és szop@ágon vagyok, v. tényleg kénytelen leszek lecserélni a Chrome-ot.

    Egy szó mint száz, még véletlenül sem a Xiaomi "rossz hírét" akarom kelteni - ellenkezőleg, az 1-2 év alatt olvasottak után nálam nagy szó, hogy ismét ennyire a képbe került a márka. ;]
    Egyszerűen csak igyekszem minél több információt begyűjteni a vásárlás előtt, h ne érjen kellemetlen meglepetés bekapcsolás után. :N :U
    Köszi neked is a hasznos infókat.

Új hozzászólás Aktív témák