Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsoltike

    csendes tag

    válasz RTG #7847 üzenetére

    Nagyon pöpec link, tartalmas, hasznos, örök hála. Egy darabig lesz mit olvasgatnom :DD

    Van még egy töltéssel kapcsolatos agymenésem, de ígérem hogy ezzel már tényleg ejtem a témát. Nem volt még eddig gyorstöltős telefonom és úgy gondolom hogy nem ártana ha mindig lenne kéznél egy QC-s szivargyújtós töltő is a kocsiban. Amint látom, létezik már tök olcsón QC4.0-ás autós töltő is mint például ez csupán 8 Dollárért. Ennek ellenére azon gondolkodom, hogy lehet hogy az lenne a legjobb ha inkább olyat vennék, ami egy gyorstöltő port mellett rendelkezik legalább egy "normál" USB kimenettel is. Mert ha éppen úgy adódik, hogy rövid idő alatt kell a lehető legtöbbet beletöltenem a telefonba, akkor arra tökéletes a QC3.0 port. Viszont ha egy többórás utat kell végig navigálni és közben gyorstöltővel etetem a telefont, eléggé nagy csacsiságnak tűnik. Töltés nélkül meg ki tudja, mennyire szívódna le az akku, mire megérkezem. De hogy navigáció közben szinten tartsa az energiát, illetve valamilyen mértékben emelje is, arra jó lehet az 5 Voltos aljzat is. Közben asszony/gyerek akár a gyorstöltő portról is töltheti az ájfont/akármit, annak nem fog megártani. De a MI8-at sem terhelem túl.
    Mennyire jól okoskodtam, illetve ha nem, akkor mi a jó megoldás? Köszi előre is.

    Ez a BlitzWolf® cucc a diszkrét fehér világításával eléggé szimpatikusnak tűnik. Igaz, lehet hogy húsvét is lesz, mire ideér.

Új hozzászólás Aktív témák