Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz D.Va #9 üzenetére

    Én ezt nem értem. Kipróbálom (WRC 8), és 2-3 óra alapján érzem, amit 1 óra után is éreztem, hogy nem olyan élvezetes mint egy Dirt 2.0. Nem él úgy az autó, nem tűnik reálisnak a viselkedése. Nem úgy mozog, ahogy várná az ember. Mitől lenne ez jobb 10 óra után mondjuk?!

    A Dirt 2.0-val az első órában jön az érzés, hogy "hú ez nem egyszerű, nem egy arcade cucc". De amint ráérez az ember, olyat ad, amit más ralis játék nem. A sikerélmény, az adrenalin.. Az után, az aktuális WRC részek egy egyszerű "meh"-hel letudhatóak. És úgy látom, hogy ez a "nagy fizika upgrade" se ér még a DR 2.0 nyomába. De nem játszottam vele, szóval ezt csak óvatosan írom. De nem értem a logikát, hogy az idő megszépíti a WRC játékokat. Nálam nem tette. És nem véletlen van akkora közönsége a Dirt Rallynak..

    Számomra a Dirt Rally 2.0 él, a WRC széria pedig . Ha egy-egy szóban kellene jellemeznem őket.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák