Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz dreampage #14 üzenetére

    Korrektül leírtad, én is így érzem!Az emberek nagy részének ott a Dirt Rally de szerintem élményben a WRC nekem jobban bejön.Valahogy ha nézek a neten egy szakaszról onboard videót,vagy ahogy kinn voltam Veszprémben a murván a WRC jobban adja a Rally filinget,csak hát sajnos ezer régebbi verda hiányzik belőle!A Dirt Rally pedig adja a sok gyönyörű autót,a fantasztikus hangokat (szerintem ebben a legerősebb), és azt a pár amúgy csontig lerágott "lélektelen" szakaszt meg oda vissza nyomják már jópár éve.Nekem a a Dirt Rally 2.0 a deluxe verzió van meg mind pcre mind xboxra,de azóta kiadtak még vagy 3-4 dlct darabját 15-20 euróért! Szóval a codi üzleti modellje kapzsi kapitalista szar, és ezek mellett egy normális offline karrier módot nem tudtak a játékba tenni! És azok az amerikai pályák,a gyomrom felfordul attól az elkenődött rozsdabarna borzalomtól,meg az új zélandi pályák,ahol ha beértél árnyékba akkor az olyan volt mint az éjszaka avval a különbséggel hogy hiába kapcsoltad fel a reflektort akkor sem láttál semmit!Na de a rajtnál azok a motor hangok,ja az nagyon adja!😀

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák