Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scham

    tag

    válasz trufa12 #38 üzenetére

    én nem igazán MMO-zom, mert pont az zavar benne, ami minden MMO sajátja, és ami mindegyikben kb. ugyanúgy van: klikk alapú kvázi auto-aim (a ranged karaktereknél főleg), buta/adott területen maradó percenként újraszülető ellenfelek, grind. (pár dolog a Diablo-ban is így van pl., de nem zavart, mert azt úgy szerettem meg meg amúgy is tökmás játék :) én anno az MMO-kat egy TPS szerű szerepjátékként szerettem volna játszani (Elder Scrolls sorozat, Gothic stb.). a WoW-val töltöttem pár napot, de annyira nem fogott meg, hogy elő is fizessek rá. a többi, amit próbáltam, játékmechanikailag ugyanolyannak tűnt. persze megértem, hogy nem lehet real-time fizikát és ütközésvizsgálatot tenni bele, mert nincs az a szerverpark, ami ezt ennyi játékosnál elbírná... ezért várom az Everquest Next-et! abban látok némi reményt. és drukkolok neki, mert az Everquest volt az első TPS MMO, megérdemlik, hogy ők hozzanak újat a stílusba.

    röviden: sajnos nem tudok "ingyenesen valami JÓ MMO ami tényleg jó"-t :)

    default aláírás

  • Prof

    addikt

    válasz trufa12 #42 üzenetére

    Rengeteg MMO van, ami WoW szeru, a legjobb F2P PVE orientalt cim szerintem az a Rift.
    A PVP-sekkel dunat lehet rekeszteni ahol megszivatnak PVE-vel szinteztetnek evekig aztan az endgame content nagy nulla (lsd. Tera), csak egymas gyilkolaszasa ( amihez nem kene semmit fejlodni, PVE-vel veszodni, lasd Guild Wars azonnali PVP karakter letrehozas)
    Amikor megjelent annyi tartalom, patch jott hozza meg HC raiderkent se tudtuk tartani a lepest. (1-2 havonta uj raid insta)
    Egy dolgot elcsesztek benne ami nem tetszett, a macrok meglette. Oriasi kulonbseg volt macrobol tolni egy kupac skillt plane PVP-ben. Nagyon sok jo dolog van benne kozos raid a masik frakcioval, dimenziok, artifactok, meg eleve a rift-ek. Legnagyobb hatranya, hogy nagyon sokban hasonlit a WoW-ra, vagyis gear gyujtogetos alapu.

    A Conan jo lett volna ha a Funcom nem egy tetu es kijavitja a game breaking bugokat, de evek utan se sikerult neki. Az meg csak raadas, hogy mikor ingyenes lett az elotte par honappal megvett kieget elakartak adni nekem ujra, mert hiab volt ott az acccon megveve , az premium content ami ingyenees jatekosnak nem elerheto hacsak nem fizet erte megint. Ahogy a balance-t se tudtak megteremteni pvp-ben (Guardian kb. raid boss , nagy dmg+nagy def+nagyhp + exploit instant kill skill)

  • Wolverine

    félisten

    válasz trufa12 #91 üzenetére

    Az sem az igazi (a sztorija pl. elég gyengus), de játékmenetben az hasonlít a legjobban a klasszikus WoW-ra, és a freemium rendszere is egész tűrhető.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák