Új hozzászólás Aktív témák

  • Hanok

    senior tag

    válasz L3zl13 #35 üzenetére

    Én nem látok a saját hozzászólásomba a tisztelet szóra bár milyen utalást...Meg szerintem pár mondat nem az Én hozzászólásomnak szól..A nyereségének semmi köze a kúltúrához, (nem is írtam ilyet) viszont a széleskörű igények kielégítéséhez annál több.. Én úgy gondolom hogy sem Te sem Én nem tudjuk azt biztosan megállapítani hogy egy ilyen kaliberü cégnek a mai gazdasági helyzetben mi az ami megéri és mi nem. Én csak a fikázást nem értem azzal kapcsoltaban hogy "húúúú de tré, meg milyen gány má ez a magyar fordítás haver..." Több olyan játékkal is játszottam már ami magyar volt és meg kell mondjam hogy szórakoztató, fordítás ide vagy oda..De ha a Te elméletedre fordítjuk a dolgot inkább meg kéne köszönni hogy valaki vette a fáradságot egy magyar fordításért, szinkronért..Nem pedig hőbörögni mint pár user azt teszi is..

    Keméyn anyagiak...hmm...Nem hiszem hogy bármelyik keleti ország kemyényebb felvásárló piac lenne mint mi...De lényegtelen mert lassan más vizekre evezünk és még a végén politikába csapunk át. :)

Új hozzászólás Aktív témák