Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz WZP #156 üzenetére

    Kb. felesleges leírni, mert nem vagy nem releváns kérdésekvagy már előre meg lettek válaszolva.
    - Jobban tudja mint a user
    Én sem szeretem, de tudja jobban: ez lenne a dolga. És ezt nemén mondom, hanem épp a w10 haterek. Ha fentebb scrollozol épp az volt az egyik "érv", hogy a w10-hez vérprofinak kell lenni mire kiirtasz mindent amit nem szeretnél és ez gond. El kéne dönteni akkor mi az igény: lehessenn sz*rrá állítgatni vagy tudja jobban az OS?

    - Kényszerített újraindítások: ki lehetett ezt is lőni már az elején, de egy ideje bekerült a menükbe is minden szirszar. Nyilván nem véletlen. Semmi nem ugrál már fel kéretlenül, kikerülhetetlenül és restartol kérdés nélkül ha nem akarod. A notification is diszkréten jön fel.

    - A viselkedéssel, kinézettel továbbra sem tudok mit kezdeni. Ez OS, nem ezt nézegetem. Futtatom rajta a programokat amik ugyanúgy néznek ki. Egyedül a gépházas kavarás jogos, de az is túlélhető.

    - Kémkedés: Ki lehet lőni. Nyilván nem szép.

    - Nyugtass meg, hogy több 100 gépet image-ből vagy vmi automatizmusal kezeltek és nem egyesével kell beállítgatni mindent. Ez igaz w7-re is.

    Továbbra is azt látom, hogy vannak nyilván hátrányai, de egyik sem egetverő. Előnyei is vannak, hiszen modernebb egy csomó mindenben. És a régi OS-sek sem voltak hibátlanok. Nekem kb. mindegyik ugyanannyi fejfájást és ugyanolyan minőséget hozott de mégis az új általában több volt. Legalábbis egy idő után. Nyilván a váltásba meg kell némi energiát fektetni. 0 ráfordítással nem lesz jobb/újabb semmi.

Új hozzászólás Aktív témák