Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz anonym1s #679 üzenetére

    Nem tudom, de egy olyan rémlik nem olyan régről, hogy a Port.hu nem tud ilyen szolgáltatást.
    Csak átfutottam a korábbi hozzászólásaidat, de miért szeretnéd azt hozzáadni? Ahonnét gyárilag beállítva szedi, van köztük magyar nyelvű is.

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz anonym1s #679 üzenetére

    Hali.

    A véleményemet veled osztom meg, de nem te vagy a célpont, remélem tudod. ;)
    Te is tudod, hogy csak a bolti kiállított darabok villognak az extrém kontraszt és fényerő miatt. Azért simán lefikázni egy plazmát, mert villog, hát nem tudom? Inkább villogjon kicsit. Az én G30-asom villogását nagyon-nagyon ritkán venni észre és csak nagyon enyhén, de ezért az alkalmankénti apró villogásért kapok cserébe egy állati gyönyörű képminőséget és semmi pénzért nem cserélném le semmilyen LCD-re.
    Amikor a boltban megnéztem a G30-at ott valóban jobban villogott, mint a korábbi PV80-asom, de kértem egy távirányítót az eladótól és ott helyben belőttem úgy nagyjából. Na a villogás már el is tűnt. Minimális energiaráfordítással, ha valóban érdekelné a plazma és tudná is, hogy milyen technika van mögötte, akkor megpróbálta volna ott helyben a minimális kalibrációt, amit biztos, hogy nem tett meg.
    Az LCD műanyag képe nem zavarja a usert? Azt minden másodpercben látja, nem úgy mint a néha előforduló apró villódzást. Nem is beszélve az élvezhetetlen SD tv adásokról. Eleget láttam, hogy véleményt merjek alkotni.
    Egyébként nekem is WD-m van, mint tudod és ebben az ársávban, de még a közelében sincs ennyire jó minőségű mediaplayer. Van akit nem lehet meggyőzni semmivel sajnos.
    A PR-osok úgy látszik jól végezték a dolgukat.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák