Új hozzászólás Aktív témák

  • Titusz_61

    csendes tag

    válasz Alarikman #573 üzenetére

    Egyetértek veled. Anno magam szórakoztatására, ismereteim bővítésére összevásároltam antikvárból a HIFI Magazin összes korábbi számát, vettem az újakat (mai napig megtartottam) olvastam a sztereo magazint, hifipiacot, av online leírásokat, stb. Többnyire úgy, hogy közben szólt a zene vagy kihangosítva, vagy fülessel. Több rendszeren volt már, van is, van amelyiken öröm zenét hallgatni, van amin kevésbé, de olyat nem tartottam meg, amin nem jó. Törekedem a jobb forrásanyagokra, lejátszó ezközökre is. De a lényeg, a ZENE. Ha az nem jó, akkor az összes többi nem számít. Ahogy az autóknál és minden másnál itt is megkeresik azt a célközönséget, akiknek méregdrágán, vagy indokolatlanul drágán el lehet adni valamit, mert van akinek ez számít. Mulatságos lenne autós topikokban olvasni, hogy milyen kutakon milyen tömlőkön érdemes tankolni, hogy kell szűrni az üzemanyagot, hogy frankó legyen minden. Remélem, akik ide írogatnak, közben hallgatnak zenét és nem a benne lévő nüansznyi különbségekre koncentrálnak, hanem az írásra és a hallgatott zenére. Szórakoztató, tanulságos írásokat olvastam most is, köszi, nektek!

Új hozzászólás Aktív témák