Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz virkir #5 üzenetére

    Mindannyian folyamatosan önigazolunk. Ez egy fontos dolog, nekünk átlagjóskáknak, hogy bebizonyosodjon, jól döntöttünk.

    HA Te sosem gondoltál még olyanra, hogy vajon X döntésed Y idő múlva milyen Z hatást gyakorol az életedre, akkor vagy nem vallod be magadnak, vagy igen különleges típus vagy :D

    Kompromisszumok vannak még, de élhetőek, elfogadhatóak. Azt hiszem igazoltam magamnak, hogy számomra a döntésem nem elhibázott.

    Amúgy ilyen i3-at újonnan venni hülyeségnek tűnik, mert nagyon drága, de amit mi vettünk, 3 éves korára pont az 50%-át veszítette el az árának. Nekem a 14 ezer kilométeres, 3 éves i3 egy igen értelmes döntésnek tűnik.
    (még jó, hiszen megléptem)

    -=Витя=-

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz virkir #5 üzenetére

    Inkább ez legyen a gazdagok hobbyja, mint bármi más. Az egyetlen BMW, amit általában ésszel hajtanak a gazdáik, környékünk nem egy gazdag környék, de kettőt is láttam, és közlekedésben sem velük van sosem a baj, hanem pl azzal sport audi-val, ami állandóan a környékünkön túrázik és a ház előtt szokott párat puffogni, mert mégis csak van itt egy kereszteződés, 90-ről nyolcvanra illik kicsit lassítani, nehogy egy iskolás még itt összetörje a drága kocsi elejét ;] bár a környéken nincs nagyothallók iskolája, mert elég messziről hallani már a janit.

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

  • bkercso

    nagyúr

    válasz virkir #5 üzenetére

    Adott egy hót egyszerű technika a belsőégésűhöz képest aranyáron, amikor pont valami ilyen irányt kéne ezerrel tolni terelni a népet errefelé.
    Pont ez történik, csak villanyautót nem fejlesztenek 100 éve. Az akkufejlesztésbe is óriási pénzek mennek, addig mindenki óvatosan fektet be ebbe, hiszen gyorsan elavulhat a meglévő technika egy új felfedezéstől és átrendeződhetnek a piaci versenyhelyzetek.
    A gyártók jó részének még arról sincs fogalma, milyen követelményeket fogalmazzon meg a hajtásra a beszállítótól. Ez egy új terület, és minden kezdet nehéz/drága.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák