Új hozzászólás Aktív témák

  • Miki6801

    csendes tag

    Sziasztok! Lehet, hogy már sokan kérdezték, de engem két hónapja foglakoztat a dolog. Vásároltam két Nokia készüléket. Az egyik egy Lumia 800-as, a másik egy Lumia 610-es.
    Annak reményében, hogy ingyenesen fogok beszélni okostelefonos, Viberrel rendelkező ismerőseimmel - feltelepítettem én is mindkét készülékre az alkalmazást.
    Nos itt kezdődtek a gondok. Partnerlistámat simán átmásolta a telefonkönyvből és ezáltal jelzi, hogy ki rendelkezik ezen alkalmazással. Minden további nélkül tudok vele hívni Androidos készülékeket, de ők nem tudnak engem hívni, mivel nem fut a háttérben az alkalmazás. Amint lezár a készülék, a telefon elérhetetlenné válik. Csak akkor tudnak hívni, ha éppen be vagyok lépve az alkalmazásba - ami ugye esélytelen. A hívásról 5-10 perc elteltével kapok egy üzenetet, majd elkezd csörögni a telefon, de nem lehet felvenni.
    A tapasztalatom az, hogy a Viber nem való Windows Phone-ra és szomorú, hogy ezt a fejlesztők nem látják. Nem mintha bármely más alkalmazás futna a háttérben - gondolok itt a Skype-ra és a Tango-ra. Ezen netes alkalmazások is csak akkor futnak,. ha éppen be vagyok lépve és látom a képernyőt. Képernyőzár után semmi. Fentiek mind 3G és Wi-Fi esetében is negatív tapasztalattal bírnak. Az a Windows Phone felhasználó, aki dicséri a fenti alkalmazásokat vagy igénytelen, vagy nem ért hozzá - de tisztelet a kivételnek, amennyiben van építő jellegű ötlet, akkor szívesen várom. Üdv., Miki.

Új hozzászólás Aktív témák